Garance

Garance + je služba kterou Vám zajistíme komplexní záruku na Váš automobil po dobu 12 měsíců. Všechny naše vozy, které Vám-našim klientům nabízíme jsou 100% prověřeny, nehavarovány a samozřejmě pravidelně servisovány do posledního kilometru. Našim cílem je uspokojit veškerá Vaše přání a kompletně se Vám o vůz postarat. Kromě toho, že každý předávaný vůz důkladně prohlédneme a po technické stránce připravíme tak, aby jste se nemuseli po zakoupení automobilu zaobírat kontrolou stavu kapalin, náplní, stavu brzd obložení, stavu baterie atd, máme pro vás službu GARANCE +.

Garance +, je záruka na technický stav vozidla a to v pravém slova smyslu,je podmíněna příplatkem častky ve výši 15 000,-kč. Možná si řeknete, že tahle investice je zbytečná, ale zde máte několik důvodů proč tomu tak není:

  • Celá částka 15 000,-kč je investována do Vašeho vozu,postaráme se Vám v našem servise o kompletní kontrolu technického stavu automobilu a vůz vám předáme ve 100% technickém stavu.
  • Motor: výměna rozvodového řemene, kladek, náplní-oleje
  • Převodovka: kompletní kontrola stavu převodové skříně
  • Chladící systém: výměna chladící kapaliny, kontrola stavu chladícího systému
  • Podvozek: kontrola stavu podvozku, náprav, uložení a zavěšení kol
  • Diagnostika: kompletní diagnostická kontrola vašeho vozu
  • Obdržíte od nás servisní knihu s kompletním zápisem o provedených prací na Vašem automobilu.


Samozřejmostí je také v případě poruchy vašeho vozu zajištění odtahu poškozeného/havarovaného vozidla( po území ČR-ZDARMA!). Po dobu opravy vašeho vozu zapůjčení náhradního automobilu( po území ČR-ZDARMA!). Kompletní vyřízení pojistných událostí v případě plnění pojišťovny.

Kde nás najdete?

IMPORT CAR GROUP s.r.o.
Chaloupeckého nám. 1
Brno 602 00

DIČ: CZ28307445
IČO: 28307445
IMPORT CAR s.r.o.
Renneská třída 34
Brno 602 00

DIČ: CZ26308401
IČO: 26308401

Volejte

+420 777 774 577

Pište

importcar@importcar.cz